TOP FOR DOG

Zakupy w zooplus.

Jako ambasador TOP for DOG mam wiele przyjemnych obowiązków, zakupy w sklepach zoologicznych to jeden z nich. Dziś na tapet bierzemy zooplus. Chyba nie ma psiarza, który by nie znał tego ogromnego sklepu. Zacznę od tego, że podział na zwierzęta i podgrupy produktów jest klarowny, a dotarcie do produktu, po który przyszliśmy, nie sprawia żadnego problemu nawet mi 😉 Jest też podział ze względu na marki, który sama osobiście bardzo sobie cenię. Dzięki niemu możecie sprawdzić wszystkie dostępne produkty z waszej ulubionej marki. Darmowa wysyłka już od 99 zł też zachęca do zakupów.

Z natury jestem osobą introwertyczną i ogromnie cenie sobie, zakupy bez potrzeby kontaktu z obsługą sklepu. Z doświadczenia wiem, że czasami zakupy z bonem bywają problemowe. Pomimo że wybrałam produkt, który wykraczał poza wartość bonu, nie spotkały mnie nawet najmniejsze problemy. Dodam jeszcze, że nie miałam wcześniej założonego konta, ale nawet to nie spowodowało utrudnień w skorzystaniu z niego. Zaraz po złożeniu zamówienia otrzymałam na maila potwierdzenie, a samo zamówienie dotarło dzień później. Uwielbiam takie bezproblemowe zamówienia. To, co najbardziej mnie zniechęca i myślę większość kupujących to słabo działająca strona internetowa, czy to z poziomu komputera czy smartfona. W tej kwestii Zooplus mnie nie zawiódł, za co należą się ogromne brawa.

Dlaczego wybrałam akurat klatę kennelową? Moje psy od zawsze były uczone do przebywania w niej podczas jazdy samochodem. Nauczona przykrym doświadczeniem koleżanki, szybko zamówiłam swoją pierwszą klatkę. Stosowanie jej w kwestii bezpieczeństwa to akurat jeden z wielu powodów, dla którego zachęcam was do jej zakupu. Wyobraźcie sobie sytuację, jedziecie autem i nagle zdarza się wypadek, wy macie pasy, a pies? No pies albo ląduje na przedniej szybie z niemałym uszczerbkiem na zdrowiu, albo całkowicie wypada przez szybę rozbijając ją pod wypływem swojego ciężaru. Jeśli nawet jakimś cudem udaje mu się, to będąc w szoku może uciec przed siebie nie bacząc na wołania czy inne zagrożenia. Teraz wyobraźcie sobie, że macie nadpobudliwego psa, jakim z pewnością jest mój Cukier, którego jazda samochodem absolutnie nakręca do granic możliwości i co się dzieje przy parkowaniu? Cukier biega jak szalony po całym aucie, nie zwracając uwagi na to, po czym biega, często po nas, albo wbiega mi pod nogi! Wypadek gotowy! Trzeci powód jest czystko estetyczny, bo sierść fruwająca po całym aucie mi osobiście nie przeszkadza, ale mojemu mężowi już tak. Chociaż nie powiem chciałabym czasami, móc wyjść z auta i nie wyglądać jak opierzony kurczak 😉

Dla moich psów klatka to azyl i właśnie tak powinno być. Nigdy! Nie wkładajcie tam psów na siłę, zawsze należy tak postępować, by pies miał dobre skojarzenia z nią. Czyli wkładamy tam smakołyki, na czas jazdy w klatce możecie włożyć ulubiony gryzak. Tak naprawdę mi klatka służy na wiele sposobów i ogromnie sobie cenie ten wynalazek. W Zooplus jest naprawdę w super cenie 159,80 zł! Jak widzicie mam dosyć spory rozmiar, bo 78 x 55 x62 cm Trixie Friends on Tour Home. Klatka jest składana w bardzo prosty sposób i całkowicie na płasko. Dla mnie to Must Have przy świadomym posiadaniu psa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *