smakołyki, TOP FOR DOG, zabawki

To co kobiety kochają najbardziej, czyli zakupy – Fera.pl

Mam wrażenie, że to się nigdy nie skończy. Moje psy mają chyba więcej zabawek niż niejedno dziecko, a mimo to uwielbiam kupować im nowe. Dlatego, kiedy w TOP for DOG pojawiła się możliwość testowania „działalności sklepu” zoologicznego, odrazu się zgłosiłam. Znam Fera.pl od dawna, to co moim zdaniem jest ich mocnym atutem, to konkurencyjność cenowa i całkiem szeroki asortyment. Przekrój jest spory bo znajdziecie tam karmy z górnej półki jak i te z supermarketu. Ja oczywiście, skupiłam się na zabawkach. Wybrałam te z oferty KONG. Ogromnie cenie sobie ich jakość, szarpak ośmiornica moim zdaniem nadaje się nawet jako zabawka dla dzieci. Przemiły materiał, piszczałka w głowie i szeleszczące macki! Wszystko perfekcyjnie wykonane, jeśli jeszcze nie mieliście okazji bawić się zabawkami tej marki to zamawiajcie w ciemno! Będziecie zachwyceni.

Kolejnym mocno wyczekiwanym elementem zamówienia były węże! Zielone, gumowe i wydrążone w środku. To fantastyczna sprawa dla psich nudziarzy, możecie je wypełnić mokrą, bądź suchą karmą i zająć psiaka na długo. Zabawka jest miękka i gibka, z łatwością możecie ja umyć po zabawie. Kolejnym atutem jest niska cena, którą oferuje Fera.pl

Sama strona jest czytelna i chyba trudno się jest tam pogubić, szczegółowe podziały pozwalają szybciej dotrzeć do poszukiwanego celu. Jako, że głównie działam z poziomu telefonu, to i zamówienie robiłam w ten sposób. Szczęśliwie nie napotkałam żadnych kłopotów, bez problemu wybierałam produkty i sfinalizowałam zamówienie. Za to ogromny plus, ponieważ zdarzają się takie strony na których działanie przez telefon jest niemożliwe, co mnie definitywnie zniechęca i w najczęściej opuszczam taki sklep z pustymi rękoma. Jako, że zamowienie zrobiłam już przed snem, nie było fizycznej możliwości na otrzymanie go następnego dnia. I w sumie bardzo dobrze, bo jak to ja oczywiście przez swoje gapiostwo zamówiłam piłki podwójnie. Zatelefonowałam rano i bez problemu edytowano moje zamówienie, po czym otrzymałam maila, że zamówienie zostało dla mnie spakowane i oczekuje kuriera. Fera.pl do zamówienia dołożyła nam ulubione kiełbaski Cukierka z serii SIMPLY FROM NATURE (polecam)

Paczka dotarła kolejnego dnia, więc tempo ekspresowe, bardzo to cenie. Natomiast jestem szczególnym rodzajem klienta i uwielbiam indywidualne podejście, brakowało mi choćby karteczki z napisem „Mamy nadzieję, że spełniliśmy wasze oczekiwania, życzymy miłej zabawy załoga Fera.pl” ale to już moje subiektywne odczucia. Do paczki nie mogę mieć zastrzeżeń, bo przyszła w idealnym stanie, a zabawki wyglądały jak prosto z fabryki. Karton nie był nigdzie uszkodzony, zamoczony czy jakkolwiek inaczej zniszczony. Jeśli zatem cenicie sobie szybką wysyłkę i niskie ceny to Fera.pl z powodzeniem sprosta waszym oczekiwaniom. Dla wszystkich chętnych sprawdzenia działalności Fera.pl ale także miłośników wyjątkowych produktów mam 5% rabatu! Hasło to Cukier5, pamiętajcie, że jest to jednorazowy rabat, więc lepiej kupić więcej;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *