SFINKSY

Szmaragdowy domek dla mojego Mruczka poproszę.

Kiedy zgłaszałam się do testów tej budki, nie miałam pojęcia jak będzie wyglądała. Można śmiało powiedzieć, że to był kot w worku. Ten produkt, to najnowsze dziecko marki RECOVET. Przyjechał do mnie wprost z linii produkcyjnej, więc miałam ogromną niespodziankę i powiem Wam, że skradła moje serce, a to nie jest takie proste. Welur to hit już od roku, upiększamy nim domy na różne sposoby, poprzez zasłony, dekoracyjne poduszki, kolorowe fotele, a nawet całe kanapy. Dlaczego, więc nie stworzyć budki dla kota, która oprócz walorów estetycznych będzie idealnym miejscem do snu. Szmaragdowa zieleń, to właśnie ten kolor kociej budki nam przypadł do testów w Plebiscycie Sfinksy.

Recobed Budka jest o wymiarach 37 cm x 37 cm i wysokości 30 cm, co daje nam rozmiar S. Jej wnętrze jest wykonane z miłego w dotyku beżowego polaru, a całości dopełnia wyjmowana dwukolorowa poduszka. Moim zdaniem lepiej sprawdziłaby się poduszka z pianki memory, nie była by taka puszysta jak ta w wersji Recovet. Kolor poduszki, też dałabym diametralnie inny dla przełamania i wydobycia głębi budki. Na końcu recenzji zobaczycie jak ją zmodyfikowałam. Teraz jest już absolutnie zachwycająca. Pamiętajcie, że to są jednak zmiany kosmetyczne i moje subiektywne poczucie stylu. Ciekawa jestem czy i Wam moja zmiana przypadnie do gustu? Wykonanie budki nie pozostawia nic do życzenia, w każdym centymetrze widać dbałość, precyzję i jakość. Jeszcze bardziej cieszy, to że całość została wyprodukowana w Polsce. Budka jest miękka nie ma w niej żadnych drutów, solidne przeszycia gwarantują, że po praniu budka nadal zachowa fason. Producent zaleca pranie w 30 stopniach i bez możliwości suszenia w suszarce bębnowej.

Zamysł produkcji malutkiej budki, jak najbardziej odpowiada kocim potrzebom skrywania się. W naszym domu jest jeszcze jeden wielbiciel tego typu konstrukcji 😉 Waży 9 kg i też się zmieścił 😉 Maciuszka to senior rasy Parson Russell terrier, zatem możemy uznać, że budka przeszła terrierowe testy i przeżyła 😉 Jest wyjątkowo urokliwa, prze rozmiar i kolor! Mam wyjątkowe szczęście, że ktoś wybrał dla nas kolor, który aktualnie jest pożądany przez większość dizajnerów. jestem absolutnie na tak i uważam, że jest to kolejny już produkt, zasługujący na nagrodę w Plebiscycie.

Zgodnie z obietnicą, przedstawiam Wam moją wersję budki Recovet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *