adresówki, mokra karma, obroże, smakołyki, smycze, sucha karma, zabawki

Szczeniak – wyprawka.

Bardzo często 📝 piszecie do mnie :
– Najsłodszy ze słodkich, piękny i mądry, czarniawy Cukierasie 😂 mam szczeniaka co mu dać jeść, żeby przeżył, był taki męski i nieziemsko przystojny jak Ty 🤣

Kochani moi najmilsi, a zwłaszcza piękne 💄👗👠👛👩🏻👩🏼 Panie 💋😘😉 Wybranki mego serca, boskie laseczki 😜odpowiadam 😉

Otóż nie ma takiej karmy, dzięki której można stać się, tak kosmicznie i nadludzko uroczym 🐶 chłopcem jak Ja 😂😂😂
No nie śmiejcie się ! To najszczersza prawda, No jak babcie laczkiem 😜
To kwestia gienów 😂 ale można się starać i w tym właśnie pomocnych jest kilka produktów.
Kiedy byłem małym chłopcem to …. Matka trzech psów, strażniczka domowego 🔥ogniska, boska 👩🏼 Ilutka z 🏖🌊Kołobrzegu, dbała o mnie jak o najcenniejszy 💎 diament.
Z pewnością wasze 🐕🐈🐩zwierzaki są dla was równie szalenie cenne, bo każda matka wielbi swoje dzieci.
Nie będę ściemniał i udawał, że się znam, że jestem super ekstra dietetykiem specjalistą, bo tak nie jest, ale pokaże wam co 😋jadłem i sami zdecydujecie czy dla waszych pociech będzie to dobre rozwiązanie.

1️⃣ Po pierwsze miska ! Koniecznie spowalniająca jedzenie, jeśli jesteś tak nienażartym 😋 łakomczuchem jak Ja musisz ją mieć ! Inaczej nabawisz się wrzodów żołądka od szybkiego żarcia. Każdy mężczyzna, nawet mały wie, że porządna miska to podstawa.

2️⃣ Karma, którą polecam to Acana, dlaczego? Bo ma zdecydowanie mniejsze groszki od Orjien i na samym początku jest lepsza, po prostu łatwiej ją gryźć. Chyba, że macie w domu malucha wersja Large ! Wtedy śmiało Orijen. Warto zainwestować i karmić smarkacza najlepszą karmą chociaż na początku jego życia. To najważniejszy okres, faza wzrostu i rozwoju ! Żeby wasz szczeniak był tak urodziwym malcem jak Ja 😂 to musicie mu dać to co najlepsze, to chyba oczywista oczywistość. Drugą sucha karma, którą mogę wam polecić z czystym sumieniem to Brit Care ! Możecie być pewni, że wasz dziecior będzie zadowolony.

 

3️⃣ Karma mokra to zdecydowanie Meatlove ! Zafunduj maluchowi idealny start, bogaty w mięso, różnorodne mięso. Czyli kupujesz małe kiełbony i za każdym razem inną … 🐟łosoś, 🦌dziczyzna, 🦆 kaczuszka ….
Wicza 🐺matka przynosi swoim małym, puchatym 🐺🐺 wilczkom codziennie inną zdobycz, dlaczego ? Myślicie, że biegnie do 🌲🌲🌲🍄🍁przyleśnego zoologicznego i kupuje 40 kg 🦆🦆🦆 kaczki bo akurat jest promocja?
No rejczel, że nie !
W lesie nie ma zoologicznego 😂
To chyba proste 😂 ale tak serio to pewnie dlatego, że wie jak ważna jest bogata i zbilansowana dieta by zdrowo rosnąć.
Wy macie Megazoologiczny wystarczy wejść, pyk pyk i zamówione. Następnego dnia przychodzi do was 👨🏻💪🏻🏍 ⌚️📱boski adonis vel. Kurier, a wasz 🐶 szczeniak skacze z radości.

 

4️⃣ Gryzaki ! Koniecznie chyba, że wolicie dawać im wasze 👠szpilki, 👟trampki czy 👙galoty 😂 Z doświadczenia wiem, że to ogromna próba miłości 😜 Tak wiec nie ryzykujcie, po co się denerwować 🤓Dlatego obligatoryjnościowo Kong dla szczeniąt ! No bez tego nie ma życia ☠️ o lansie 😉nie wspominając. Nie zapominajcie oczywiście o zdrowych przekąskach, bo bez nich nie ma miłości hahaha Polecam zdrowe ciastki od Meat heat ! Dla mnie zdecydowanie Hit !!

5️⃣ Zabawki to Wiadomix 🎾 piłeczka, ale nie ta Zogoflex bo jej jeszcze nie znałem, tylko ta, która pomaga czyścić ząbki 👌🏻Piękna, zielona i pachnąca, mam ją do dziś, jest bardzo wytrzymała.
Szarpak ! Miałem, a co Wy myślicie, że kundel 🐶 ze wsi 🌳🐄🐖 to nie ma takich cacuszek jak mieszczuchy ?! 😂 Uważajcie tylko przy ich wyborze, bo musi być miękki ze względu na delikatne zębiska.

6️⃣ Adresatka ! To podstawa ! I nie ma gadania, po prostu musi być i już.
Sejfti fyrst pamiętajcie o tym ! Gdyby zdarzyła się taka tragedia i wasz nieusłuchany jeszcze 🐕🐈🐩 dziecior ucieknie to z adresatka przy obroży ma 100% więcej szans na powrót do was.
Ktoś, kto go znajdzie, odczyta ☎️ telefon do was i zadzwoni, proste ? To dlaczego wciąż tak wiele z was jeszcze ich nie ma ? Później jest płacz i lament, są rzeczy na których można oszczędzać, ale bezpieczeństwo waszych pociech do tych nie należy !

7️⃣ Obroża i smycz. Przecież jakoś na spacery wychodzić trzeba 🐕 Jako pierwszą polecam wam zwyczajną smycz, nierozciąganą w przeciwnym wypadku wasz psi potomek będzie latał jak pingpong po dworzu, a trzeba zabrać się za wychowanie ! Ulica go nie wychowa na to nie liczcie ☝🏼 Noł łej 😛 Są specjalistyczne psie szkoły np. Moja ukochana Dog Point, chodziłem do niej za dzieciaka do tzw. Psiego przedszkola, niesamowita sprawa polecam każdemu ! Pomogą wam zrozumieć pewne zachowania i znaleźć wspólny język z pupilem. Teraz są takie mięciutkie obroże, jak pupcia niemowlaka np. ta od Alcott do wyboru do koloru !

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *