psie pamiątki

Zaszyfrowana wiadomość …

 

Pamiętacie mój 🎁 prezent od Łapeczkowa z okazji ukończenia szkoły DogPoint ?
No to słuchajcie jakie 🥚🥚 jajca ! 😂
Zrobili mnie w Karola, w 🐎 Konia i bambuko, bo ten mój 🎁 prezent to tak na prawdę nie mój !
Więc, Heloł ?! Łapeczkowo co to miało być ? Jeszcze jeden taki numer i nie będzie z nas pary 🤣 ale kiedy zobaczyłem na twarzy mojej 👩🏼 matulki ten uśmiech, No wiecie ten taki jedyny ❤ Byłem ogromnie wdzięczny za taką niespodziankę 🎁
Mama 👩🏼 była szczęśliwa jak dziecko, siedziałem przy niej i podziwiałem jej radość. Ona sobie ugniatała te masę, żeby była miękka, później włożyła do serduszkowej foremki i rozwałkowaliśmy ją, jak ciasto na pierogi 😋 po czym powiedziała :
– ” wskakuj Cukieras ”
– że co ? Gdzie mam niby skakać ?
– No swoimi koślawymi łapkami do tego serduszka ❤
– Bożusiu jak Ty mnie męczysz kobieto 🤦🏻‍♂️… No dobra już idę.
Chwile przytrzymała mi giry 🐾, a później postawiła to wysoko na szafie na 24 godziny, bo podobno musi wyschnąć.
Następnego dnia, kiedy ściągnęła z szafy mój ⭐️⭐️ gwiazdorski odcisk 🐾 łapek, wyjęła go z foremki i zaczęła myśleć co dalej robić.
Wiadomix, że najprostszy sposób to kupić ramkę 3D i gotowe, ale to nie moja mama. Ona zawsze idzie pod 💨 wiatr i wbrew wszystkiemu. Otworzyła swoją magiczną walizkę i się zaczęło …
Pola 👶🏻 jakiś czas temu dostała od 👵🏻Babci drewniane klocki, one były na takiej drewnianej podstawce, która teraz posłużyła mamie za ramkę ! Przydały się stare papiery, klej oraz juta. Wszystko co już mieliśmy w domu, więc nic nas to nie kosztowało, tylko nasza praca i niesamowicie spędzony czas we dwoje. Dumała, myślała, przymierzała i zmieniała, aż w końcu skończyła 👏🏻
Uwielbiam jej towarzyszyć przy takich pracach, kładę się wtedy na jej rzeczach, zazwyczaj na tych których akurat potrzebuje, a ona za każdym razem mówi :
– Cukieruniu 🍬🍬 na prawdę musisz akurat tutaj ?
Wiem, że to uwielbia ❤ bo co chwile przerywała pracę i mnie głaskała. Widziałem ile satysfakcji i radości sprawia jej ten obrazek, jaka była z siebie dumna.
– Pewnie dałabyś wiele, by mieć taki obrazek z odciskiem łapek swojej ukochanej Molly 💔? Zapytałem
– Wiesz, że tak … zasmucona odpowiedziała.
– Niestety nie umiem cofnąć czasu droga mamusiu, choć dla Ciebie zrobiłbym wszystko to tego jednego nie potrafię 😔
– Nikt tego nie potrafi Cukieruś, i wcale tego od Ciebie nie oczekuje.
– ale jesteś jakaś smutna …
– nie, to tylko wspomnienia wróciły.
– Chcesz to dam Ci lizka 😂💋😘 na poprawę humoru 😘
– Jesteś najsłodszym kundelkiem na ziemi, wiesz o tym ?
Zaczęła mnie gnieść i całować, śmiać się, a jej uśmiech to dla mnie największa nagroda, muzyka dla uszu.
Dlatego trzeba tak bardzo mocno doceniać siebie każdego dnia, bo nie ma na świecie cenniejszej rzeczy niż nasz 🕰czas razem ❤ Nigdy też nie wiecie ile tej radości razem jest nam pisane.
Myśle, że taki zestaw do odcisku to niesamowita pamiątka, coś czego nie da się wycenić żadnymi 💵💴💶 pieniędzmi. Coś na zawsze ❤
Kiedy przyjdzie taki czas, że dołączę do reszty futrzaków moje mamy, które biegają za 🌈 tęczowym mostem, zostawię jej kawałek siebie w tym obrazku, może dzięki niemu łatwiej zniesie nasze rozstanie.
Moje dwie odciśnięte łapki to dwa zaszyfrowane słowa, które odczyta tylko mama … Kocham Cię
Ps. Chciałbym też, żeby długo nie czekała z adopcją kolejnego czworonoga, nie zniósł bym myśli, że jest tutaj sama bez ani jednego futrzastego anioła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *