Cukierkowy lajf

To było jak grom z jasnego nieba …

To było jak grom z jasnego nieba ⚡️⚡️
Zobaczyłem Ją, pierwszy raz gdy byłem szczeniakiem. Dokładnie pamietam ten dzień : ciepły, letni wieczór 30 sierpnia 2016 roku już wtedy jej blask mnie olśnił 💞 Od wejścia czułem jej woń, to Szalet numer 5 podobno dziewczyny kochają ten zapach 👌 Leżała na 🐩kanapie.
Piękna, szczupła, pełna seksapilu, mrucząca jak kotka 😍 Byłem pewien, że tak się cieszy na mój widok ! Niezdrowo podjarany wyskoczyłem do niej :
– Cześć ślicznotko !😘 Bardzo szybko sprowadziła mnie na ziemię
– spadaj wieśniaku ! Nie zadaje się z małolatami 😏 Co jej we mnie nie odpowiadało ? Sexy brunet, szelmowski uśmiech 😁 klata jak u pirata i coś tam w oczach ! Czy można chcieć więcej ?
Serce mi krwawiło 💔😭 Podobno dziewczyny w pewnym wieku wolą młodszych, a ona już trochę tych lat miała, wiec o co do cholery chodzi 🤷🏻‍♂️ Postanowiłem się nie zrażać, i działać dalej. Zresztą trochę mnie to nawet kręciło 😜 Była taka niedostępna 😂 Dni mijały, a ona na każdym kroku dawała mi odczuć jak mocno mną gardzi !
Nieraz aż mama musiała interweniować.
Często siadała z nami na podłodze i dawała wszystkim smakołyki 🥓🍗🍖 zawsze po równo ! Nigdy nie czułem z jej strony nawet najmniejszej dyskryminacji. Już wtedy mocno Ją kochałem i marzyłem, żeby tam zostać na zawsze 👩🏼👱🏻👧🏼👶🐩🐕🐕
Z Maćkiem z rodu Ostatnich Mamutów w miarę szybko złapałem kontakt, najważniejsze to mieć ten sam rodzaj głupoty 😂 Tylko Jaśnie Księżniczka Śmierdziucha 👑 ciagle się puszyła. Paniusia z dobrego 🏡 domu, z dobrym rodowodem tylko co ona wie o prawdziwym życiu ? No 💩 !
Rodzice zabierali nas na wspólne spacery : na wieś, do lasu🌲🌲, albo nad morze 🏖 Zaczęła inaczej na mnie patrzeć 😉 Dojrzewałem, nabierałem mięśni 💪🏻 No bo urok osobisty miałem wrodzony 😜 Postanowiłem zrobić nowe podejście :
– Afciu 💞 nie chciałbyś ze mną chodzić ? – Przecież chodzimy razem na spacery …
– No ale nie w tym sensie 🤦🏻‍♂️ Czy chciałabyś zostać moja wybranką na dobre i zle, klejnotem w koronie mojego serca, tą jedyną 🙏🏻 ?


– Cukier ! Ty się moczysz ! Myślisz, że będę chodziła z zasikańcem ? No błagam Cię ! Tak nisko nie upadłam !
– Ale Afeczko Ja przestane sikać obiecuję 🙏🏻
– Najpierw przestań to pogadamy.
Czyli jest moc 😂 Zakochała się, ale gra niedostępną 😉
Cieszyłem się jak szczeniak, chociaż właściwie to wtedy, byłem jeszcze dzieckiem.
Kiedy już prawie urobiłem Księżniczkę to mama powiedziała, że mnie adoptują !
– Helloł kobieto żartujesz ?!
Dramat ! Bo Afera będzie moją siostrą !!!
Z drugiej strony radość przeogromna bo właśnie wygrałem nowe, lepsze życie…
– Afera Ja już nigdy nie będę mógł być z Tobą 😞 Teraz jesteś moją siostrą, a kazirodztwo jest w Polsce zabronione 😩 Tak Cię kocham 💞 miłością mą : wiejską, prawdziwą, trzebuszańską. ( Trzebusz, mała wieś w województwie zachodniopomorskim, niedaleko od miejsca mojego urodzenia. )
Oddałbym wszystko byś tylko była moją 🐩
Wielbię twój smród z pyszczka, twe cuchnące łapki 🐾 Nikt, absolutnie nikt nie może się z Tobą równać !
Powalasz samym oddechem 💞
Jesteś moim ideałem, ale teraz na zawsze pozostaniesz tylko moją siostrą, a mą zranioną i niespełnioną miłość skryje głęboko na dnie w mym małym serduszku ❤ Żegnaj 🤧😭
– i bardzo dobrze !
– Jak tak możesz ? Jesteś okrutna ! Ja cierpię !
– Cukier ogarnij się ! Naprawdę myślisz, że mogłabym z Tobą być ?
– Afera 🐩 kocham Cię ! Zawsze Cię kochałem !
– To kochaj mnie sobie wieśniaku !
🔥 Ogień nie kobieta 💞Uwielbiam gdy mną tak poniewiera 😂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *