smakołyki, TOP FOR DOG

Psiakersy

Każdy prawdziwy psiarz, wie że nie ma nic piękniejszego niż szczęśliwy pyszczek psa. Sam zauważyłam, że bardziej cieszą mnie paczki dla psów niż te dla mnie, niezależnie od tego co w nich jest;) Znam osoby dla których psy to dzieci, czasami z wyboru, a czasami z przyczyn losowych. Pewne jest jedno, że te futrzaki zawróciły nam w głowach już na dobre. Każdego dnia dbamy o nie, ojojamy gdy cierpią, bierzemy pod uwagę przy wyborze auta, wakacji, a nawet domu. Mnie jako psią matkę bardzo cieszą te zmiany w społeczeństwie, wiadomo że rodzina bez psa, to nie rodzina. Moja młodsza córka Apolonia od małego była uczona karmienia psów wyłącznie smakołykami przeznaczonymi dla nich, choć to nie było łatwe. Uwielbia to do dziś, chyba ma to po mnie. Nie ma takiej możliwości żebym otworzyła paczkę dla psów bez niej;) Bardzo się staram zaszczepić w niej dobre nawyki i szacunek do zwierząt.

Do testów Psiakersów od Sytej Michy, przekonał mnie skład. Niezależnie od tego na który wariant smakowy się zdecydujecie, to każdy cechuje brak: konserwantów, soli, cukru, zbóż, czy gliceryny. Nie ma w nich sztucznych barwników ani aromatów. Za to znajdziecie tam jedno źródło białka co jest bardzo pomocne przy psie alergiku. Niska kaloryczność pozwoli na utrzymanie prawidłowej wagi u psa i to co ja lubię najbardziej, czyli prosty skład: 75% mięsa i 25% dodatku. Opakowania są 100 gramowe, a w nich mniej więcej 12 ręcznie formowanych pasków.

Dostępne są cztery rodzaje ciastek:

  1. Cielęcina z morelą – mięso cielęce charakteryzuje się niskim stopniem alergenności, to dobrze przyswajalne źródło białka, odpowiednie dla delikatnego żołądka. Wysoka zawartość cynku, magnezu i potasu wpływa pozytywnie na wzmocnienie układu immunologicznego zwierzaka. Morela poza smakowitością, dostarcza betakarotenu i ma realny wpływ na skórę, sierść i wzrok psa.
  2. Kaczka z jabłkiem – Mięso kaczki jest łatwostrawne i obfituje w wielonasycone kwasy tłuszczowe o działaniu przeciwzapalnym. Nie ma co ukrywać, że jest to chyba ulubione mięso Cukierka, zawarte w nim witaminy wspomagają prawidłową pracę tarczycy. Natomiast jabłka to błonnik, więc oczywistym jest, żę ma korzystny wpływ na mikroflorę jelitową. W ogóle uważam, że jabłka są przez nas bardzo niedoceniane, a szkoda. te ciastka są ulubionymi ciastkami Cukierka.
  3. Dzik z burakiem – Te połączenie, będzie idealne dla psa z otyłością ze względu na niskokaloryczność mięsa dzika, ale także z alergiami pokarmowymi. Dodatek buraka sprawia, że są one fantastyczną przekąską dla psa borykającego się z anemią.
  4. Łosoś z gruszką – Cenne źródło białka, kwasów Omega-3 co korzystnie wpływa na sierść i skórę, ale także układ krwionośny czy odpornościowy. Dodatek gruszki pomoże uregulować problem wypróżnieniami.

Syta Micha to nowa marka na polskim rynku, bardzo się stara i mam nadzieję, że tak juz jej zostanie. Swietnie, że dbają o jakość swoich produktów i są przemili w kontakcie. Wiem, że wszystkie produkty tworzą we współpracy z dietetykiem i technologiem żywności. Razem z ciastkami otrzymałam list przewodni, uwielbiam takie detale i przywiązuję do nich dużą wagę. Na początku przyznam trochę mi nie odpowiadało, że ciastka są w strunowych opakowaniach, widziałam je bardziej w papierowych, ekologicznych torebkach, jednak szybko doceniłam zaletę strunowego woreczka. Nie wiem jak wy, ale w mojej torebce oprócz kosmetyków i masy innych pierdół zawsze są woreczki na psie odchody i jakieś smakołyki dla psów. Bez znaczenia czy psy idą ze mną czy nie, to jest stałe wyposażenie mojej torebki 😉 Decydując się na testy wiedziałam, że będą mi one towarzyszyć przez jakiś czas. Smakołyki są dość aromatyczne 😉 tak więc dzięki Ci Syta Micho za pomysł z woreczkami ze szczelnym zamknięciem. Testy tych ciastek były dla mojej bandy czystą przyjemnością.

Na wszystkie produkty Sytej Michy macie 10% rabatu na hasło Cukier_10

2 thoughts on “Psiakersy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *