mokra karma, smakołyki, sucha karma

Przez żołądek do ❤ …

Jesteś wilkiem 🐺 jedz jak wilk 🐺. Mama robiła coś w kuchni, doskonale znam te odgłosy, bo wyrwały mnie z posniadaniowej drzemki 😉 Pobiegłem zobaczyć co się tam wyprawia. Uwielbiam na nią tak patrzeć. Z dołu wyglada fenomenalnie, to co musi być z góry 🙉 Wcale się nie dziwie tacie, że tak ją kocha ❤ bo moja mama jest cudowna w każdym calu. Wszedłem do kuchni sprawdzić co jest w moim przyborniku od Alpha spirit, do końca nie wiedziałem na co mam ochotę 🤔  Mam tam tyle pyszności : Może tuńczyk, sardynki, jakeś smaczki z kaczuszką ? nie wiem, nie wiem… Za to moja mama zawsze wie 👌

Spojrzała na mnie i powiedziała         ” hej Cukieruś co byś chciał syneczku ? ” kocham, gdy tak do mnie mówi 💞 Jest w tym tyle troski i ciepła. Jak Ja się cieszę, że do niej trafiłem.

 

Ona już wiedziała na co mam ochotę 😋 W końcu jest prawdziwą kobietą👄💄💅🏻👩🏼👙👠👛👗 i zna potrzeby mężczyzn takich jak Ja 💪🏻 Przez żołądek do serca Cukiereczku – powiedziała i dała mi kość 🍖 nie jakiś tam mały patyk dla leszczy, ale ogromną i wielką taką dla mięśniaków. Solidny gnat bym powiedział nawet. Pachniał jak najlepsze żarełko, no wiecie taka golonka z piwem tylko dla psów. Samo mięsko, tłuściutkie no idealne ! 100% naturalny, pakowany próżniowo dlatego jest bardzo długo świeże. Pomaga mi też dbać o czyste ząbki, żebym zawsze mógł olśniewać wszystkich, moim uroczym uśmiechem.

Moja mama to kobieta idealna, mówiłem wam. Uwielbiam, gdy mnie tak rozpieszcza. Musi się starać, bo w końcu jestem jedyny taki, boski kundel. To co, że ze wsi. Nie od dziś wiadomo, że na Polskiej wsi są najlepsze chłopaki ! Zdrowe, dorodne i przystojne, no tylko spójrzcie na mnie. Kiedyś nikt mnie nie chciał, a teraz gdy idę na spacerze mamą słyszę te komentarze ludzi spacerujących obok : Zobacz jaki piękny, to ten Cukier ! , Jaki on słodki. Laski ewidentnie się mną jarają  😉 Jestem Cukier, mam prawie rok. Jestem bożyszczem wszystkich suczek, mnie to już wcale nie dziwi hihihi.

 

Maciek z Księżniczką zaczęli się wydzierać, że też chcą takie kości, wiadomo, że mama zawsze daje nam po równo. Kocha nas wszystkich tak samo. Dlatego każdy dostał swoją porcję i poszliśmy jeść. My się bardzo kochamy, ale tam gdzie w grę wchodzą kości od Alpha spirit, tam kończy się miłość. Maciek pobiegł jeść na balkon, księżniczka do leżanki, księżniczkowej rzecz jasna, a Ja…

Ps. Najlepiej smakuje na świeżo zmienionej, białej pościeli 😉

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *