smakołyki

Listo do świętego Psikołaja …

O ! Najświętszy ze świętych, drogi Panie 🎅🏻Psikołaju, poprawdziasto to nie wiem czy Ty poważniasto istniejesz, bo jak mi ząb mleczny kiedyś wypadł to 👩🏼 mama mówiła o Wróżce Zębuszce, podobniesz miała przylecieć na swoich tycich błyszczących skrzydełkach w tej przykusej sukience i zabrać ząb, a później zostawić 🍗 smakołyk, ale …. do dziś się 🐒 małpa jedna nie pokazała 😡 A wy podobnież z jednej magicznej bandy, wiec jak tu wierzyć ? No jak ?
Na mieście mówią, że masz z milion lat 😱 Ty w ogóle jeszcze coś 👂🏻słyszysz ?
No bo gdyby tak, to mam Ci coś do powiedzenia Czerwoniasty, wiec słuchaj …
Jestem Najsłodszy ze słodkich, gwiazda internetu, chłopiec z KołobrzegA, Boski Cukierrro, ale koniecznie przez 3 R ! Wiejski Amant, bożyszcze suczek, albo Pan Cukraśiński chociaż 👩🏼 mama to mówi do mnie zwyczajnie … Cukierciu 🍬 ale Ty tak do mnie nie mów, to jest straszniasto obciachowe, i mnie wnerwia 😡w każdym razie chciałem Ci powiedzieć, że Ja nic od Ciebie nie potrzebuje ! Tak dokładniasto ! Nie dziw się tak … No bo popatrz !
Mam 👩🏼 mamę, najkochańszą z możliwych ❤️ Wiesz, że ona pomaga bezdomnym 🐩🐕 🐈 zwierzętom ! Albo takim co mają opiekuna, ale on o nie dba tak jak powinien, No to wtedy Ci ludzie tak ciepło nie myślą o niej jak ja 😂 ale Ona się nie przejmuje i walczy dalej razem ze swoimi koleżankami, a one … co jedna to piękniejsza ❤️ Mam też 👨🏼 tatę, nie byle jakiego, bo najprzystojniejszego krosfajtera w mieście ! Jakie On ma muskuły ! O ludzie jedyni !!! Zresztą wszystko ma duże 😂😂
Wiesz mam też 👱🏻‍♀️👶🏻🐩 siostry i nawet tego głuchego jak pień brata co to genetycznie i tak jest siostrą 😂
Mam robotę w Megazoologiczny, śpię sobie w 🛏 łóżku jak nie widzą, jem najlepsiaste 🍖🍗🥓 rzeczy na świecie ! Wożę się 🚘mercedesem, trochę stary, ale jary 😂
Laski sikają na mój widok, chociaż może to częściej Ja się moczę 🤔 No już sam nie wiem, zresztą nie ważne 😂 wiec co Ty mi możesz dać ?
Masz coś lepszego Czerwoniasty ?
Nie sądzę 😎 Po za tym Nie ma takiej rzeczy, która byłaby lepsza od mojej rodziny ❤️

Kiełbaska Meatlove 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *