mokra karma, sucha karma

Kosmiczne krążki dla kosmokundelsów…

 

– Mamo ! 🚀 Lecę w kosmos 👨🏻‍🚀chcę być kosmokundlem 😂 takim samym jak Łajka 🐩
– Cukierku, ale Łajka już nie wróciła na Ziemię 😔
– Dlaczego ?! Bo nie miała odpowiedniego jedzenia, ale Ja mam 😋 Orijen Freeze-Dried 🐄🐗🐃🐖Regionalne Red, Adult 🐟🐠 i podbije inne cywilizacje 👽👽 Zrobię im kosmiczną rozpierduchę 🤪
– 😂Wiesz co Cukierrro czasami mam wrażenie, że Tobie na prawdę wydaje się, że jesteś gwiazdą 😂
– Bo nią jestem matko ! Jak w ogóle możesz w to wątpić 🤦🏻‍♂️
– No jesteś 😂 jesteś ❤️ Moją największą gwiazdą ❤️
Wiesz co 🐶 Kierutku, w 🚀kosmos to raczej nie polecimy, bo 👱🏻‍♂️tata ma dużo pracy, ale możemy zabrać twoje liofilizowane krążki nad jezioro, albo do 🌲🌲lasu.
Myśle, że idealne sprawdzą się w podróży, zajmują bardzo mało miejsca i są lekkie.
Dobrze 👩🏼 matko, zatem sprawdźmy je …

Najsampierw wybieracie sobie smak, który lubicie 😋 Ja od maleńkości jem ichniejsze groszki i szczerze je ❤️ love
Są idealne dla alergików i przystojniaków, stworzone dla futrzaków, które chcą od życia czegoś więcej niż tylko karmy 😉 Cechuje je ogromna zawartość świeżego mięsa, warzyw i całkowity brak zbóż !
Tym razem jednak wziąłem pod lupę nie groszki, a krążki !
Słyszeliście kiedyś o liofilizacji, nie ?! 🤦🏻‍♂️
Spoko, Ja wam wszystko opowiem 😘
Orjien Freeze-Dried to połączenie mięsa, wybranych organów, szpiku oraz chrząstek 😋 Każdy z tych składników dostarczany jest świeży, a później poddawany delikatnej liofilizacji by zachować 100% smaku i wartości.

Liofilizacja odbywa się w specjalistycznych tunelach z 💨ciekłym azotem ! Gdzie 🐠🍗🍠🥩składniki są błyskawicznie zamrażane w ❄️❄️temp -51 stopni Celsjusza 😱 Dzięki temu zachowują wartości odżywcze. Później, aż kilkanaście godzin zamrożona wcześniej woda w składnikach jest przekształcana w parę lodową ! Dlatego jedyne czego pozbywają się to 💧💧 woda !

Sprawdziłem to !

👩🏼 Matulka przygotowała dwie miseczki do każdej włożyła jeden krążek i dodała po cztery łyżki cieplej 💧 wody, teraz pozostało nam jedynie czekać …
Krążki miały przez ten czas wciągnąć wodę jak gąbka.
Afera 🐩 z Mamutem 🐕 siedzieli obok i patrzyli na te doświadczenia 😂 z lekko zdezorientowanymi minami 😂 Okropnościowo się denerwowałem, że mi to wyjedzą i nie będę miał jak wam o tym powiedzieć …

 

Czekałem, czekałem i czekałem … 🐩 Psia Księżniczka co chwile podchodziła i wpieniała 😡 mnie ! To nie były warunki godne gwiazdy mojego pokroju hihihih
Zamiast skupić się na pęczniejących krążkach musiałem pilnować 🐕 Don Balerona (Macio Mamuta) żeby nie wsunął wszystkiego jak tylko odwrócę moją lśniącą czuprynę 💇🏻‍♂️

Na 📽 filmach macie pokazany po jednym medalionie ze 🐟🥩smaku, ale w normalnym życiu moja 👩🏼 mama wie, że na takie 💪🏻 boskie ciało jeden krążek to mało 😉 i na siedem absolutnie fenomenalnych kilogramów mojego umięśnionego ciała 😂 przypadają aż cztery kosmiczne medaliony 😋 każdego Cukierkowego dnia.

Koszt dziennego wyżywienia przy Adult dog dla mnie to 15 zł i za te forse 💰dostajecie świeże mięso kurczaka 🐥 indyka 🦃 śledzia 🐟 ale to nie wszystko ! Bo jeszcze całe 🥚🍳 pełniasto warzyw, owoców i dodatki w postaci Cynku, żelaza, miedzi i manganu !
Regional to zupełniasto inne, droższe mięso bo, świeża wołowina 🐄 angus beef, świeże mięso bizona 🐃 czy dzika 🐗 ale też 🐟 śledzia, jagnięciny 🐑 🍎🍐🥕 i od groma najróżniastych warzyw, owoców i ziół !!!!
Zatem nie powinno tu nikogo dziwić, że cały dzień ostrej i wysokiej klasy wyżerki to 16 zł
Nie wiem czy zauważyliście, ale nie wiele karm może pochwalić się dokładniastym składem wyliczonym w % najczęściej piszą ogólnie, ale nie tutaj ! Orijen ma wyszczególniony każdy najmniejszy element składowy karmy.


Jesteście ciekawi jak skończyła się ta historia ? hymmm Jakby to powiedzieć … może lepiej zobaczcie sami czy to kosmiczne jedzenie nadaje się dla nieziemskich przystojniaków 😉

Liofilizowane krążki Orijen dostepne w Megazoologiczny 

2 thoughts on “Kosmiczne krążki dla kosmokundelsów…

    1. Koszt małej paczki adult to 53,90 za 170g ina te chwile dostępna jest tylko ta opcja, ale lada dzień będą większe opakowania. Wtedy wiadomix, że dzienne wyżywienie wyjdzie taniej. Zachęcam do sprawdzenia na mniejszym opakowaniu jak zasmakuje takie nowoczesne wydanie karmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *