Cukierkowy lajf, obroże, smycze

Jesienna stylówa z Nobby Preno

Jak wiecie, jestem gwiazdą … wielkiego! Tak, to dobre słowo, wielkiego formatu😎
Dlatego, gdy 👩🏼matula powiedziała, że idziemy na spacer, wiedziałem, że to nie będzie zwyczajniastyczny skok na dwójkę 💩 być może normalniastyczne pieseły na takie chadzają, ale nie boski Ja 😎🐶
Moje spacery to oczywiśniastyczny lans we wsi 😂 Biegnę sobie kłusikiem, powoli, elegancko 😂 tak by każdy mógł mnie dostrzec 😂 Tak by mój blask ich olśnił 😁😎🙈
Natomiastycznie, kiedy mam sesje 📸fotograficzną to ludzie zatrzymują się i podziwiają nas, yyyy to znaczy mnie najbardziasto 🤨 chyba.
Krzyczą, biegają, chcą mnie dotykać, czochrać mą idealniastyczną czuprynę!
Pieścić me naturalistyczne i jadwabiście delikatniaste futro!
Najlepsiaste są kobiety 😍👩🏼👩🏽👩🏻 te ich piski, te wzdychania 😍 aaaaah!
Na samo wspomnienie, robi mi się wilgotno pod pachą😂
Więc ja od samiuśkiego początku wiedziałem, że muszę mieć odpowiedniastyczną stylóweczkę 😎
Stąd mój wybór padł na zestaw, neoprenowych szelek i smyczy od Nobby w kolorze czerwoniastego 🏎 Ferrari.
O jak, że mi pięknościowo w tej ❤️barwie😂 Jakiż niebywałościowy styl ja prezentuję 😎🐶 Są idealnościowo delikatne, tak jak lubię i perfekcyjnie wykonane!
Afera 🐩psia 👑księżniczka, zdecydowała się na kolor, złotej jesieni 🧡🍁🍂 pod kolor sukienki, mej matuli.

Natomiastycznie 🐕Macio zwany grubym schabidronem, ubrał ☀️słoneczną 💚zieleń, ale jemu to mama wybrała 😂
-Tak, wiem 🐩Afero! Wyglądam, czarująco, olśniewająco i niesamowitościowo😎🐶
To chciałaś mi powiedzieć?
-Raczej tak… świątecznie bym powiedziała 😂 Żeś się odwalił jak Szczepan na procesję 😂
Co innego Ja 🐩👑 Ten kolor jest idealny, pasuje do mojej rudej łatki😍
Chyba zostanę, suczką modową 😂
To najmodniejszy kolor tej jesieni 🧡🐩👑🍁 Wyczułam ten styl 😜
-Ej, 🐶🐩zobaczcie ile tutaj liści! 😍🍂🍁 Jemy je? 🙈
-Ty 🐕Maciek to jesteś taki głupi, że już tylko zmądrzeć możesz 😂

Kilka słów od Cukrowej matki:

Gama kolorów, marki Nobby to totalny obłęd! Trudno jest zdecydować się na ten jeden jedyny. Na całe szczęście mam aż trzy psy;) i mogłam poszaleć. Oczywiście są klasyczne kolory czyli czerń, czerwień, przepiękny granat, ale też odważny żółty czy magiczny, jesienny pomarańczowy, który wybrałam dla Afery.
Seria Nobby Mesh Preno to wyjątkowa seria, jest bardzo miękka, delikatna. Zarówno szelki jak i obroże czy smycze, mają podszycie neoprenowe, dzięki któremu są tak wygodne dla psa, nawet podczas długich wędrówek po lesie czy górach. Fantastyczne jest też to, że możemy wybrać szelki, smycz pojedynczą, smycz podwójną, obrożę w wybranym przez nas kolorze! Oczywiście kolory też można dobierać na zasadzie kontrastu czy praktyczności, ja jednak jestem zwolenniczką kompletów, stąd mój wybór na Nobby Mesh Preno w czerwieni, pomarańczu i zieleni.
Prezentowana seria jest moim zdaniem z lini bardziej eleganckiej, natomiast Cukier ma też komplet z linii sportowej, czyli czerń z żarówiastym zielonym! Ten rodzaj jest wykonany z lekkiej i mocnej nylonowej siatki, oczywiście podszyte także neoprenem.
Genialne połączenie, typowo sportowe, w którym biegamy na zajęcia z Frisbee. Takich powiązań jest więcej, z pewnością każdy znajdzie kolor odpowiedni dla siebie.
Najważniejszą kwestią jednak nie jest kolor, a odpowiedni rozmiar, zwłaszcza w szelkach typu norweskiego, czyli dokładnie tych, które ja wybrałam. Ten rodzaj szelek zapina i reguluje się jedynie pod brzuchem. Z tego względu zaleca się je psom dorosłym, które zakończyły już fazę wzrostu. Nobby zadbało o szeroki wybór rozmiarów, więc bez obaw- dla każdego psa znajdzie się ten idealny. Ta marka ma też jeszcze jedną, zasadniczą zaletę, jest bardzo przystępna cenowo. Zaryzykowałabym nawet zdanie, że jest ona zbyt tania, względem jakości! Absolutna dbałość o detale i perfekcyjność wykonania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *