smakołyki

Gdzie są moje patyczki od MILORDA ?

Ale to co ? To wszystko zżarłaś ?
– Nie sama 🐩 z Maćkiem 🐕
– Nie … No …. chyba jakieś Jaja 🍳🍳
Jak mogłaś ?
– Sory Cukier, ale Ciebie nie było, a Ja nie mogłam się powstrzymać …
– Dlatego opierniczylaś wszystko ?! A co z Twoja dieta ?
– No nic jak zawsze …
– Co jak zawsze ?
– No na spokojnie od poniedziałku 😋
– Afera !!!! 😡 Ty mnie nie uruchamiaj ! Szukaj musiało coś jeszcze zostać, chociaż jeden malutki patyczek Milord 🙏🏻 Zdajesz sobie sprawę z tego jak trudno je dostać ?! Mama kupiła je na wystawie psów rasowych !


– Cukier wyluzuj to tylko suszone mięso.
– No właśnie ! Suszona kaczuszka 🦆wołowina 🐄  🐖 indyk 🦃 królik🐇 łosoś 🐟 kurczak 🐓dziczyzna cielęcina tuńczyk  … Polskie mięsko suszone ciepłym powietrzem, bez aromatów i sztucznych barwników, bez konserwantów ! Czy Ty w ogóle zdajesz sobie sprawę z tego co to za frykasy ?! To jakby połączenie 🥂🍤 albo 🍗🍺 Miałaś swoje to zjadłaś sama pod łóżkiem w sypialni ! Jak jakiś dzikus !


– Aaaaaaa !!! Mamo ona mi wszystko zżarła 😭😡 Powiedz jej coś !
– Cukrusku daj spokój ❤ zamówię Ci.
– Zawsze tak jest ! Ja gdzieś wychodzę, a ona mi wszystko wyjada ! Jak Ty ją w ogóle wychowalas ? Taka niby szkolona 😏Pusia „medalinka”

– Medale 🥇🥇 to ja mam złote, zdobyte w konkursach piękności 😤🐩 Panie Cukierku …
😂 Afera to specyficzna księżniczka 🐩Tata chodził z nią na szkolenie i stwierdził, że to najgorzej wydane pieniądze 😂Potrafi wszystko ! Ale tylko wtedy i wyłącznie wtedy, gdy ma w tym swój interes 😂
– Cwaniara z niej 🤔 To Ja się tak staram za jednego marnego groszka 🤷🏻‍♂️ ? Niezle was wychowała 😂😂 Tylko kto w takim razie jest głupi w tym domu 🏡 ? 😬 🤦🏻‍♂️

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *