Cukierkowy lajf, psie pamiątki, zabawki

Dzień dobry, czy zastałem Cukra ?

Zadzwonił domofon. Tata odebrał i mówi : proszę… Mama zapytała kto to ? On na to – kurier ! Uuuu No to wpadłaś mamusiu 😉 Tatko w domu, a tu kurier idzie, pewnie ze 150 sukienką 👗niezbędna do życia, albo butami 👠 z przeceny co to niekupienie ich byłoby grzechem śmiertelnym. Może ten kurier jest jakiś nowy 🤔 Przecież wszyscy wiedzą, że to mama odbiera rzeczy wtedy  kiedy może i absolutnie pod żadnym pozorem nie wolno przyjeżdżać do domu ! Chyba, że tata jest w pracy. Albo ten kurier to jakiś nieszczęśnik co to mu życie nie miłe 🤔 Mama zapytała drżącym głosem

– kurier ?

-Tak do Cukra 😂

Że do mnie ???? No to biegnę ! Szczekam i skaczę pod drzwiami jak zawsze, bo doskonale znam tego gościa 😜 Boi się mnie 😂 Raz osikałemu mu buta, jak byłem mały, ale to było dawno temu i się nie liczy. Akurat wychodziliśmy i mama powiedziała, że otworzymy to u Babci. Afcia musiała zostać w domu z uwagi na swoją kontuzje kręgów szyjnych, a Macio po ostatnim bieganiu tak zdarł sobie opuszki w łapkach 🐾 że nie mógł chodzić. On jest strasznie delikutaśny 😂 Całą drogę piszczałem i zastanawiałem się co tam może być 🤔 Jak na puszki z sardynkami to za płaski, może ta nowa karma od Acany co miała przyjść ? Ale nie No, przecież to za małe pudełko. Oooo wiem ! To pewnie te zdrowe ciasteczka ! To na pewno one ! Kurczę przecież Ja mam niedługo urodziny ! Może już zjeżdżają prezenty ??? U babci w ogrodzie odrazu przeszliśmy do rzeczy 😃 🎁

Mama wyjęła moją przesyłkę i wszyscy się zbiegli.

Jak pięknie napisane ” a special for Cukier ” uuuuu ! Na bank jakaś kobieta to robiła 💞 Zaczęliśmy nerwowo rozrywać paczkę !

Mama zaczęła wzdychać – Boże jak cudnie zapakowane ! – mamo dawaj dalej ! Chce zobaczyć co jest w środku ! I wyciągnęła…… ale, że co ? A gdzie te ciasteczka co mi obiecali 😤  Nie No,  Ja zaraz tam zadzwonię i im wygarnę !!! Co to jest mamo ? Kolorowe takie 🤔 ręcznik ?

– nie gapo to dla Ciebie …. bolsochrony 😂

– Co takiego ?

– No żebyś nie leżał na zimnym piasku, gdy chodzimy na plaże gołymi 🍳🍳

– No nareszcie !!! Już dawno ci o tym mówiłem. Ta ręczniko-mata od Łapeczkowa jest mi niezbędna. 

– Z jeden strony jest milusi ręcznik, którym możesz się wytrzeć po wcześniejszym zażyciu kąpieli morskiej 🌊, a z drugiej poliestrowa mata.

 

– Ale co ? odjechana jest nie ?

– Tak hahaha odjechana

– Wiesz mamo szkoda tylko, że u nas ciągle pada deszcz 🌧⛈ i nie możemy jej zabrać na plażę 😔

 

– Cukierciu obiecuje Ci, że gdy tylko pogoda na to pozwoli pojedziemy nad morze i znowu będziesz mógł pływać 🌊

– Wiesz mamo Ty jesteś najukochańsza mamą trzech psów na świecie 💞

– Wiem 😂

– A Ty jesteś najprzystojniejszym i najsłodszym Cukiereczkiem jakiego świat widział 😜

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *