smakołyki

Bestia w Księżniczkowej skórze …

Dwie niedziele do kupy się zeszły😂 i udało sie 👏🏻
W końcu pojechaliśmy na plaże 🏝🏖 Mama spakowała swoją magiczną torbę, a w niej same znakomitości 👌🏻 rożniaste, ale co jedno to lepsze 😋 Piłka to Wiadomix 🎾 bez niej nie ma spacerów, żadnych wypadów za miasto, no generalnie bez niej nie ma niczego, nawet życia 🙊🙉 !
Ja 🐶 Boski Cukierrro ze Trzebuszy Czak Syn swojej matulki 😜bardzo ją lubię, ale białasy …. Dla nich to jest mózg 😂 akumulator, powietrze i woda, bezprzewodowa smycz w jednym.
Nawet gdyby wylądowali 👽👽kosmici to ani na 🐩 Afce, ani 🐕Mamucie nie zrobiłoby to takiego wrażenia jak nowa i większa piłka 😂
Co zrobi pies gdy złamie kulasa w sensie gire 😉 ? No jęczy i piszczy …. a co zrobi Maciek bez nogi ? Pobiegnie na trzech za piłką 😂 Myśle, że bez zastanowienia sprzedałby Afkę Śmierdzącą Księżniczkę 👑 za jakąś nowinkę piłeczkową 🙉
Ta mała kulka z gumy jest dla nich całym światem !
Oprócz mózgu białasków 🐕🐩 zabraliśmy też smakołyki 😋🐟🐠
No co się je nad morzem 🌊☀️ ?
Oczywiśniasto, że rybkę 🐟🐠
Pyszną, zdrową, idealną.
Ja jestem prosty chłop ze wsi i zawsze chętnie opędzluje coś na ciepło, albo zimno … łotewer 🙊
Mama 👩🏼 całą drogę mówiła : o Boże … o Boże … pewnie czuła jej niebiański zapach 😂
Najpierw laskiem 🌲🌳🌲🌳 biegałem ile sił w moich koślawych łapkach 😉 Patyki, szyszki wszystko moje ! Psi raj ! Tak, to z pewnością psi raj ❤ W głowie cały czas miałem tylko jedną myśl, ża na koniec tego szaleństwa dostanę niebiańsko rozkoszne 🐟🐠 szprotki 😋 Kto próbował ? Ten wie ! Znajdźcie mi chociaż jednego, który powie : Nie, nie lubię suszonych szprotek od Meatlove. Każdy, absolutnościowo każdy smakosz musi ich spróbować 😋
Kiedy po długiej wędrówce przez las 🌲🌲 dotarliśmy na plażę 🏖 Ma matka piękna i sprawiedliwa Ilutka, matka trzech psów 🐶🐕🐩 i obrończyni domowego 🔥ogniska, wyciągnęła z magicznej torby mój ukochany, tak długo wyczekiwany przysmak ….
Wtem, nagle moja siostra Afera Księżniczka z domu Lotne Piaski 👑 okazała się zwyczajną, przebrzydłą bestią ! W drastyczny sposób wyszarpała z rąk mej 👩🏼 maminki wszystkie 🐟🐠szprotki i bezczelnie je zżarła na naszych oczach. Mina 🐕Maćka Ostatniego Mamuta … bezcenna ! Chłopak wył całą drogę do domu 🤦🏻‍♂️
– Afera ! Jak mogłaś !?
– Musiałam, to było silniejsze ode mnie ! To jak z parą nowych 👠👠 szpilek na wystawie, które mówią „Bierz mnie, bierze mnie”
– Afera 🐩! Czy ty się dobrze czujesz ? Słyszysz jakieś głosy ?! Zobacz jak Mateo cierpi ! Kobieto ! Zraniłaś go wręcz na wskroś !
– To wiesz co Panie 🐶Cukrasiński ? Lepiej prędziuchno biegnij i pomóż 😭płakać 🐕 Mackowi to mama szybciej się nad wami zlituje i kupi nowe 🐟🐠 szproteczki 😋 Niby dwa duże chłopy, a beczą jak dzieci …. masakra !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *