SFINKSY, żwirek

Kukurydziany żwirek od Calitti.

Macie małego kociaka? Ten żwirek będzie idealny na początek kociej przygody. W pełni biodegradowalny, stworzony z ziaren kukurydzy, więc jeśli nawet Wasz mały tygrys pokusi się o zjedzenie drobnych granulek, spokojnie nic mu się nie stanie. Nie posiada dodatków chemicznych! Kiedy na instastories pokazałam żwirek CORN od Calitti, napisało do mnie kilka osób, że jego zapach im nie odpowiada. Mnie takie wiadomości motywują do jeszcze głębszej analizy, by rzetelnie opisać Wam jego wady i zalety.

Kiedy byłam mała, praktycznie każde wakacje spędzałam na wsi u dziadków, stąd pewnie moja bezgraniczna miłość do wszystkiego, co wiejskie, naturalne. Dokładnie pamiętam zapach i smak najlepszy jabłek na całym świecie, tych z sadu i dziadków. Uwielbiałam bawić się na strychu, było tam tyle wyjątkowych staroci, ale było to też miejsce, w którym dziadkowie przechowywali ziarna zbóż. Ich zapach mieszał się ze zbiorami jabłek w drewnianych skrzyniach, tego nawet nie da się opisać słowami. Dlatego, kiedy poczułam zapach żwirku CORN moje serce rozmiękło, wróciły dawne wspomnienia z dzieciństwa. Dla mnie ten zapach jest cudowny, taki zbożowy, naturalny. Mój mąż jednak nie podziela mojego zachwytu nad tym zapachem, więc już rozumiem te podzielone zdania. Faktycznie zbrylanie jest mocne, jednak znam mocniejsze. Pochłanialność zapachów, jeśli chodzi o mocz, jest zadowalająca, jednak reszta kocich odchodów jest wyczuwalna.

Żwirek ma mini granulki, przyjemne, niekłujące w dłonie, więc także będą delikatne w małe kocie łapki. Opakowania 6l żwirku są w pięknych papierowych torbach, ale spokojnie to podwójny gruby papier, więc nie ma możliwości, by gdzieś zrobiła się dziura. Producent bardzo fajnie zgrał tutaj naturalny żwirek kukurydziany z ekologicznym opakowaniem. Jeśli regularnie sprzątacie w kociej kuwecie, ten żwirek wystarczy Wam na długo. Podobno ile kociarzy tyle topowych żwirków, myślę, że jako początkujący opiekun kota jestem obiektywna i potrafię ukazać wszystkie strony produktu. Polubiłam ten żwirek i będę do niego wracać. To cudowne, że możemy dać kotu wszystko to co naturalne, a jednocześnie ekologiczne.

7 thoughts on “Kukurydziany żwirek od Calitti.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *