suplementy

Tabletki odrobaczające Drontal!

Nie No ja się Nie chyba odrobacze 😉
W tych czasach mieć 🐜🐜 robale to lekka wiocha co nie ? 😂
Nie bądź naiwny, to nie teściowa Cię chwali 😂 to najwyższy czas na odrobaczenie 😜
Drontal to jedyne 💊💊tabletki, które biorę, innych nie potrzebuje 😉😜jestem wystarczająco męski 😂😂

https://www.youtube.com/watch?v=8O69nK_8UmY

Kilka słów od Cukrowej matki:

Od kiedy mam psy, wiem jak ważne jest regularne ich odrobaczanie. Dla mnie to podstawa, zależy mi na ich zdrowiu i nie prawdą jest, że nigdy nie będą miały robaków, bo śpią z nami w łóżku, jedzą najlepsze jedzenie czy biegają po naszym ogródku!
Ale prawdą jest, że te biegające samopas są na nie bardziej narażone, poprzez styczność z kałem innych nosicieli czy kontakt z bezdomnymi psami czy gryzionymi. Niestety My też możemy przynieść do domu jaja pasożytów bytujących w organizmie psa, nawet na butach! Wtedy wystarczy, że pies poliże takie obuwie i gotowe. Jak widzicie jest się czego bać, ale z pomocą przychodzi nam tabletka odrobaczająca, działająca na wszystkie z możliwych pasożytów jelitowych.
Wcześniej małam problem z podawaniem tabletek psom, ale teraz zobaczcie sami jak Cukier ją wsuwa!
To wszystko zasługa dodatku smakowego. W opakowaniu są dwie tabletki, dla mnie to wygoda, bo mam już dla kolejnego psiaka. Moje pieseły wszystkie są poniżej 10 kg i takie tabletki dla nich biorę.
Ze względu na dzieci miałam dodatkowy stres z tym związany i jeszcze przed urodzeniem się Poli odrobaczyłam psy, bardzo pilnowałam też by nie wąchały odchodów innych psów na spacerach.Zresztą praktycznie całą ciąże byłam też zwolniona ze sprzątania po psach, robił to mąż 😉
Chociaż moje psy nigdy nie miały żadnych robali to mimo wszystko regularnie je odrobaczam, może właśnie dlatego są zdrowe. Myślę, że raz na pół roku to optymalny odstęp czasowy na ten zabieg.
Jeśli jeszcze nie odrobaczaliście swojego pupila to nie ma na co czekać!
Chcecie wiedzieć po czym możecie poznać, że wasz psiak czy kot ma robaki? Na przykład jest: śpiący, unika kontaktu z wami, miewa wymioty, dziwne kaszle, ciężko oddycha, może mieć podrażnienia wokół odbytu, jest apatyczny, jego sierść może stać się matowa lub nawet wypadać! Robaki są szczególnie groźne dla szczeniąt mogą powodować zaburzenia w rozwoju! Jak widzicie nie warto ryzykować, ja zbyt mocno kocham moje zwierzaki by narażać je na utratę zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *